Kayıt Ol

Hakkımızda

1985 Yılında Rize Merkezli kurulan şirketimiz;tekstil, sigorta,turizm ve insaat alanlarında faaliyet göstermektedir. Tekstil sektöründe imalatı hedefleyen şirketimiz 2005 yılında İstanbul'da çorap üretimine başlayarak bu gün Pro çorap olarak verdiği hizmet ve kalitesiyle öncü markalardan biri haline gelmeyi basarmıştır.

Pro çorap üst düzey üretim yaparak tüketicisi ile buluşan bir markadır. İplik kalitesi ve tasarımdaki üstünlüğü ile Pro çorap markasının 1985 yılından beri gelen sektörel köklü geçmişini pekiştirerek günümüz klasik ve modern cizgileri ile yüksek kaliteli ve teknik özellikleri gelişmiş ürünlerle saglanmaktadır.

Pro çorap müşteri memnuniyetini,sürekli gelişmeyi,kaliteyi,insan sağlığını,ekip çalışmasını,sosyal sorumluluğu,profesyonel yönetim anlayışını,teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan, kalite asla bir tesadüf değildir anlayışıyla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine VİZYON edinmiştir.

Ayrıca belirtmiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize,çalışanlarımıza,ülkemize kaynak ve değer katan örnek bir kurulus olmayı kendimize MİSYON edindik.